CleanFix Hızlı Hijyen Kontrol Kiti Hijyen Monitörü Hijyen Kontrol Swapları

Pratik ve Ekonomik Hijyen Kontrol Kiti Hijyen Monitörü ve Kontrol Swapları

CleanFix Hızlı Hijen Kontrol Kiti | CleanFix Teknik Bilgiler | CleanFix Urünleri |
Protein Kalinti Tespiti Yapılan Gıdalar

CleanFix Teknik Bilgiler
CleanFix Hijyen Kontrol Test Swapları,GMP,Gıda güvenliği  ve ürün kalitesini sağlamak için Kullanılan ekipmanların yüzeylerinin temizliğini doğru bir şekilde izlemek için hızlı ve kolay bir yoldur.Test Swapları, temizlik yapıldıktan sonra yüzeyde kalan protein ve organik madde kalıntılarını tespit eder. Basitçe bir yüzeyden numune alınır,CleanFix test metodumuza göre test reaktiflerini kullanılır.protein ve organik madde kalıntısı varsa reaktif mor renk alır. Renk değişikliği, yüzey temizliğinin yarı niceliksel bir ölçüsüdür. Bulaşma miktarı arttıkça renk mor renkteki değişime ve renklerin daha koyu olarak değişmesine neden olur. Test Swapları, bir yüzeyin hijyenini hızlı bir şekilde doğrular ve gerektiğinde derhal düzeltici önlemler ve işlem yapılmasına izin verir.

CleanFix Performans Bilgileri
Tepkime zamana bağlıdır: renk zamanla gelişir ve bu nedenle renk değişimi 10 dakikaya kadar kesinleşir ve bu süresinden sonra herhangi bir renk değişikliğini göz ardı etmek önemlidir. Çoğu reaksiyon 60 saniye içinde gerçekleşir. Herhangi bir renk değişikliği gözlenir görülmez, zamanlama durdurulabilir. kirli veya temiz bir sonuç verirken, reaksiyonun hızına bağlı olarak ne kadar kirli oldugu sonuçlanır.
Reaksiyon ayrıca sıcaklığa bağlıdır ve bu nedenle, test yapılcak cihazlar farklı bir sıcaklıkta saklandıysa,cihazları kullanımdan önce oda sıcaklığına (25 ° C) gelmelerine izin vermek önemlidir.Test Hassasiyeti 20ug dir.

CleanFix Kullanımında Pozitif  Sonuç Veren Diger Maddeler
Bu test aynı zamanda, indirgeyici şekerler (glikoz) ve ürik asit gibi maddeleri tespit eder. Askorbik asit (bazı meyve sularında bulunur) veya tanen (çayda bulunur) gibi diğer güçlü indirgeyici maddeler de pozitif sonuç verebilir.

CleanFix Renk Seviyelerine Uygun Olan Protein Konsantrasyonları
Renk seviyesine karşılık gelen swap konsantrasyonu Aşağıdaki grafik, bazı Protein seyreltmeleriyle ilişkili renk değişikliğini göstermektedir.

CleanFix Renk Değişim Sonuçları
1 -Level Uygun    2-Level Süpheli      3-Level Kirli      4-Level Çok Kirlidir

CleanFix Test Swapları Sonuçlar

CleanFix Test Standart ….  BSA….Pozitif Kontrol ….Validasyon için
Hazır Protein    1 ml  MikroTüp Halinde Bulunur...Sorunuz.!!!

Organik Madde ve Protein Kalıntıları Pozitif Bulunursa
Yüzeylerde Tehlikeli Mikroorganizmalarin Gelişmesi ve Çogalması Kaçınılmazdır.

Bize Ulaşın

Telefon: 0216 4173261   Telefon: 0216 5198866    Telefon: 0216 4895292

Fax:0216 4177923  Gsm: 0542 3634422  Gsm: 0542 4761177

  Email: Biofarmatik@email.com   Cancanltd@gmail.com  Biofarmatik@gmail.com